KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Przyjmujemy chętnych na kurs dla początkujących. Zajęcia będą się odbywać w soboty. Pierwsze zajęcia 11.10.2014 Zapraszamy do kontaktu :)


Zapraszamy do kibicowania!
W dwa najbliższe weekendy tj. 4-5 październik 2014 w Katowicach oraz 19 paźdzniernik w Taciszowie nasi klubowicze udają się na zawody agility! Zapraszamy do kibicowania :) Przypominając, że w Taciszowie w klubie Flow odbywa się Finał Flow Cup :) Suri przed ostatnią edycją zajmuje 6 miejsce, Nacho 11 a Tim 14 Suri ma szanse na pudło!


Dzień Otwarty w Strefie Psa 27.09.2014
Dziękujemy wszystkim za przybycie na Nasz Dzień Otwarty. Mimo, iż pogoda nie była do końca zgodna z zamówieniem bawiliśmy się świetnie. Psiaki pokazały się z jak najlepszej strony mimo mnóstwa rozproszeń i nowego miejsca, widać mają predyspozycje do uprawiania psich sportów. Przewodnicy wspaniale pracowali, nie zważając na kapuśniaczek z nieba. Tak trzymać!!!Wspaniałe zawody Agility FLOW Cup WRZESIEŃ 07.09.2014
SURI S A0 -1 miejsce
TIMON M A0 -5 miejsce
Nacho M -0 - 1 miejsce


SEMINARIA POSŁUSZEŃSTWA I FRISBEE
Aktywnie spędzony lipcowy weekend już za nami, a was zapraszamy do oglądania relacji zdjęciowej z tych wydarzeń!:) Więcej szczegółów zapraszam do linków:
Warsztaty Frisbee z Igą Jędras
Warsztaty Obedience z Agą Żabińską


07.06.2014 FESTYN RODZINNY NA 4 ŁAPY - POKAZW czerwcowy weekennd mieliśmy okazję zagościć na festynie w Strzelcach Opolskich. Pogoda dopisała aż nadto, ale psiaki dzielnie czekały na swoją kolej i dały z siebie wszystko :) Na pokazie promującym nasz klubik i sport byli: Natalia i Acco, Agnieszka i Maja, Kasia i Alma oraz Sylwia i Timon!
24-25.05.2014 ZAWODY O PIETRUSZKĘ W KATOWICACH
Suri z Agatą oraz Acco z Natalią walczyli w zerówkach na zawodach w Katowicach. Oto wyniki które udało się zdobyć:
24.05.2014
Jumping 0 I - Suri DIS, Acco DIS
Jumping 0 II - Suri 3 lokata, Acco 6 lokata
Agility 0 I - Suri 3 lokata, Acco DIS
ŁĄCZNY Jumping 0 I + S Agility 0 I - Suri i Acco DIS
25.05.2014
Jumping O I - Suri 2 lokata, Acco 2 lokata
Agility 0 I - Suri 1 lokata, Acco 2 lokata
Agility 0 II - Suri 2 lokata, Acco 5 lokata
ŁĄCZNY Jumping 0 I + Agility 0 I - Suri 1 lokata, Acco 1 lokata
>>> WIĘCEJ ZDJĘĆ <<<


Możemy się już pochwalić ulotkami! :) Pięć tysięcy sztuk właśnie do nas dotarła!
21.04.2014 WIELKAMOCNY TRENING Z IWONĄ GOŁĄB KRAKÓW

W poniedziałek wielkanocny Agata z Nacho oraz Natalia z Acco mieli okazję wybrać się na trening do Krakowa, który prowadziła Iwona Gołąb. Jak zwykle dostaliśmy cenne rady jak ćwiczyć, żebyśmy udoskonalali swój handling. Trening odbył się w fantastycznej atmosferze przy pięknej pogodzie :) >>> WIĘCEJ ZDJĘĆ <<<
Zdjęcia : Natalia Łysak
13.04.2014 TRENINGOWE ZAWODY FLOW CUPE
W niedzielę Agata z Sylwią Skornąg były na zawodach Flow Cup. Suri 1 miejsce A0S Tim 2 - A minus, Nacho 2 A minus 0.
WIĘCEJ ZDJĘĆ


4.04.2014 TRENING Z IWONĄ GOŁĄB
Czyli front crossy, twisty etc. W zależności od stopnia zaawansowania zostaliśmy podzieleni na pary, by trening przebywał płynniej. Na pierwszy ogień poszły Ania z Akacją i Agata z Nacho, następnie Sylwia z Timem i Agnieszka z Mają, a na końcu Ania z Timem. Iwona świetnie wytłumaczyła krok po kroku ćwiczenia, od razu wyłapywała błedy i korygowała. Pracy sporo, złwaszcza nad konrolą ciała przewodnika. Zaróno przewodnicy jak i psy dawali z siebie wszstko co najlepsze. Iwona znalazłą sposób na każdego psa i dla każdego miała jakąs radę "co zrobić, zeby było jeszcze lepiej". Świetna atmosfera, pogoda dopisywała do samego końca, no ale jak wiadomo- wszystko co dobre kiedyś się kończy, a czasami za szybko się kończy. Po tym treningu dostaliśmy niezłego kopa motywacji do dalszej pracy, a wskazówki które dostaliśmy na pewno zostaną wcielane w życie. Nie pozostało już nic innego jak podziękować Iwonie za poświeciny nam czas i utrwalać to czego się nauczyliśmy.
Zdjęcia : Sylwia Skornąg
Copyright © 2014 Strefa Psa » design "N.Łysak"